Plaud.ai

Aktiva Plaud.ai kampanjkoder

Upptäck Plaud.ai Kampanjkoder för oktober 2026

110kr

rabatt

Kampanjkod Plaud.ai 110 kr rabatt

Med denna rabattkod kan du spara hela 110 kr på PLAUD Note, PLAUD NotePin och deras tillhörande paket!

Använd 6 gånger Aktiv
30%

rabatt

Rabatter Plaud.ai upp till 30%

Spara upp till 30 % på ett urval av produkter tack vare våra onlineerbjudanden! Vad väntar du på? Kampanjkod Plaud.ai behövs inte!

Använd 31 gånger Aktiv
18%

rabatt

Upp till 18% rabatt på våra bundle-erbjudanden Plaud.ai

Du behöver ingen rabattkod från Plaud.ai för att spara upp till 18% på ett stort urval av paket! kampanjkod Plaud.ai krävs inte!

Använd 4 gånger Aktiv
10%

rabatt

Kampanjkod Plaud.ai 10% rabatt för studenter

Om du är student kan du få en rabattkod på 10% att använda vid dina kommande köp online!

Använd 1 gånger Aktiv
Erbjudande

Plaud.ai-erbjudanden: NotePin för 1900,18 kr

Tack vare Plaud.ai:s onlineerbjudanden kan du köpa en portabel röstinspelare, Plaud NotePin, för endast 1900,18 kr!

Använd 1 gånger Aktiv
Erbjudande

Plaud Note-röstinspelare för endast 1900,18 kr

Dra nytta av Plaud.ai:s rabatter nu och köp en NOTE AI-röstinspelare för endast 1900,18 kr!

Använd 4 gånger Aktiv
Gåva

Plaud.ai-kampanj: värva en vän och få en månad Unlimited i gåva!

Värva en vän att handla på Plaud.ai: din vän får 10% rabatt på sin nästa beställning och du får en månads Unlimited-plan på köpet!

Använd 0 gånger Aktiv
Fri leverans

Snabb frakt från Plaud.ai

Du behöver inte oroa dig för frakten: Plaud.ai skickar dina enheter helt kostnadsfritt inom 3–5 arbetsdagar!

Använd 1 gånger Aktiv
Erbjudande

Köp Plaud NotePin S nu!

Välj bara det bästa – köp den helt nya Plaud NotePin S nu!

Använd 1 gånger Aktiv
Erbjudande

Plaud Pro årsabonnemang för 1241,33 kr

Välj Plaud.ai årsplan för 1241,33 kr och ta del av alla förmåner som finns tillgängliga för dig!

Använd 7 gånger Aktiv
Erbjudande

Rabatt på tillbehör till Plaud.ai

Fynda oumbärliga och praktiska tillbehör till dina enheter till reapris!

Använd 37 gånger Aktiv
Plaud.ai

Användarbetyg

Genomsnittligt betyg på 4.5 av 1 recensioner

Fungerar inte rabattkoden?

Hjälp oss att hålla rabattkoderna uppdaterade.

RAPPORTERA EN RABATTKOD

Det tar mindre än 1 minut att rapportera.

Hitta Plaud.ai i andra länder

Plaud.ai Rabattkoder som är tillgängliga just nu - Oktober 19, 2026

Beskrivning Rabatt Slutdatum

Kampanjkod Plaud.ai 110 kr rabatt

110kr Aktiv

Rabatter Plaud.ai upp till 30%

30% Aktiv

Upp till 18% rabatt på våra bundle-erbjudanden Plaud.ai

18% Aktiv

Kampanjkod Plaud.ai 10% rabatt för studenter

10% Aktiv

Plaud.ai-erbjudanden: NotePin för 1900,18 kr

Aktiv

Plaud Note-röstinspelare för endast 1900,18 kr

Aktiv

Plaud.ai-kampanj: värva en vän och få en månad Unlimited i gåva!

Aktiv
Liknande butiker
Populära butiker
Utgångna kupongkoder från Plaud.ai Kolla in dessa utgångna kuponger för en rabatt hos Plaud.ai som fortfarande kan vara aktiv!
30%

rabatt

Back to Routine med Plaud.ai: upp till 30% rabatt

Passa på nu och ta del av Back to Routine-kampanjen och spara upp till 30% på utvalda produkter! Kampanjkod Plaud.ai behövs inte!

Använd 0 gånger Erbjudandet har upphört!
20%

rabatt

Tillbaka till jobbet Plaud.ai: rabatter på upp till 20%

Passa på att ta del av Back to Work-rean 2026 och spara upp till 20% på dina onlineköp!

Använd 1 gånger Erbjudandet har upphört!
5%

rabatt

Plaud.ai erbjudande: Plaud Note Pro 6 pack med 5% rabatt

Köp Plaud Note Pro till hela ditt team och spara 5 % när du köper 6 stycken! Du behöver ingen kampanjkod Plaud!

Använd 0 gånger Erbjudandet har upphört!
40%

rabatt

Plaud.ai Note magnetiskt skydd med 40% rabatt

Skaffa ett praktiskt magnetiskt skydd till din enhet och spara 40 % på alla tillgängliga färger! Du behöver inte någon kampanjkod Plaud.ai för att köpa.

Använd 1 gånger Erbjudandet har upphört!
Ta aldrig slut på kuponger!

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Vi använder en tredjepartsleverantör, MailUp, för att leverera vårt nyhetsbrev. Vi samlar in statistik baserat på e-postöppningar och klick med hjälp av branschstandardteknik för att hjälpa oss att övervaka och förbättra vårt nyhetsbrev.

För mer information, se vår integritetspolicy.

Bravo Savings Network i siffror
22 000 000+
Årliga besökare
12 000+
Aktiva butiker
250 000+
Rabatter & erbjudanden
99%
Verifierade koder